Nadpisy
...

Nejdražší kolo na světě

V poslední době byla většina Evropanů přesazena do druhu dopravy, jako je kolo. Jízda na koni je nejen pohodlná, ale také pohodlná. Není třeba stát v kilometrových dopravních zácpách a přetížení. V naší zemi tento mechanismus získává také oblibu každý den. Vzhledem k jeho malé velikosti nepotřebuje samostatné parkovací místo, nepotřebuje denní tankování nákladným palivem, je zcela bezpečný, posiluje svaly nohou a celkově fyzickou kondici. Ale existují kola, která stojí víc než prémiová auta. Pro mnoho vlivných lidí je vlastnictví nejdražšího kola věcí cti, prvku luxusu. Částky vyhlášené na aukcích se mohou pohybovat v rozmezí jednoho milionu dolarů. A dokonce i tento produkt má svého oprávněného kupujícího.
 nejdražší kolo na světě

Kdo vytvořil kolo

Na světě stále existuje debata o tom, kdo skutečně vytvořil kolo. Hlavní verze je to v 1814 jistý německý baron vynalezl a sestavil auto pro pohyb, který ve svém vzhledu úplně připomínal moderní skútr. Výrobek byl vyroben z obyčejného dřeva, neměl kola ani pedály. Pohybovali se po ní a tlačili nohy ze země. Nebylo to příliš pohodlné a praktické. Nízká rychlost na takovém kole nedovolila daleko. Stále však byl vynález patentován a mluvil o něm celý svět.

Následně byl mechanismus vylepšen: byly tam pedály, sedadlo, brzdy a mnoho dalšího. Dnes designéři dospěli k bodu, kdy vyráběli zlaté a stříbrné modely a obkládali je drahými kameny. Nejdražší kolo dnes lze považovat za umělecké dílo, a nejen za dopravní prostředek.

Horské kolo

Ti, kdo milují hory a rychlost, pravděpodobně znají koncept horského kola. Jde o kolo, které je určeno pro jízdu na špatných silnicích, kopcovitém terénu, hrboly atd.

Podle jejich účelu je lze rozdělit na:

• amatér;
  • sport.

První model je zpravidla navržen pro tichou jízdu po stezkách, nekvalitních silnicích. Milenci skočit na kole, sportovci, nesedí.

Taková horská kola jsou velmi výhodná. Mají průměrný fit, který nezatěžuje ruce. Vybaven konvenčními brzdami (kotouč). Zkušení vlastníci půdy vylepšují takové modely přidáním dalších prvků (krok, kmen, křídla a mnohem více). Při výběru takových kol je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že existuje speciální ženská verze s nízkým rámem.

Zlaté kolo je nyní v prodeji

Pro ty, kteří nejsou finančně omezeni a milují extrémní procházky a luxus, bylo vyvinuto horské kolo zlata. U lidí je obvyklé to nazývat "tlusté kolo". Vyrobeno zcela ručně (až do nejmenších detailů). Zlato je 24 karátové členění.

V současné době byl vydán pouze jeden takový model. Výrobce plánuje uvolnit 13 dalších mechanismů pro individuální objednávku, přičemž zohlední všechna přání klienta.

Aby nejdražší horské kolo okamžitě přilákalo názory ostatních, bylo rozhodnuto vyrýt logo do drahých kamenů. Přesněji řečeno, logo se skládá z 500 safírů a 600 černých diamantů.

Edice Beverly Hills má vše, co potřebujete pro pohodlnou jízdu. Sedadlo je pokryto v nejjemnější měkké hnědé krokodýlí kůži. Láhev na vodu je také vyrobena ze zlata a umístěna do zvláštního pouzdra umístěného na rámu.

Každé kolo 13 modelů bude mít laserovou rytinu s datem, povinný podpis umělce a číslo (například 1 z 13).Připojeny jsou všechny doklady potvrzující pravost produktu, karate z kamenů a zlata.

Vytvoření takového kola trvalo asi 700 hodin nepřetržitého provozu. Může být dodán kdekoli na světě. Cena je 1 000 000 USD. Má se za to, že je to nejdražší kolo na světě.  nejdražší horské kolo

Na dobrém spěchu s vánkem

Rádi jedete po dobrých silnicích? Pak zvolte silniční kolo. Jeho vrcholem je volant, který připomíná ohnutý roh beranu. Rám je vysoký, ale ne dlouhý. Hmotnost takového pedálového mechanismu nepřesahuje 10 kg, takže je skvělá pro dospívající i ženy.

Zvláštností jsou řadicí páky, které jsou umístěny poblíž volantu. Jejich použití k zastavení vozidla je docela jednoduché. Takové brzdové páky jsou pohodlné a praktické.

Tyto modely mají značné nevýhody, s nimiž se musíte před nákupem seznámit:

1. Nízké přistání znamená pouze rychlou jízdu vysokou rychlostí.
  2. Nestabilní konstrukce celého kola i úzké pneumatiky vylučují jízdu na špatných silnicích.
  3. Zpravidla neexistuje kmen.

Všechny tyto nevýhody jsou však vyváženy rychlostí, kterou se může kolo vyvíjet.

Už vás nebaví dopravní zácpy? Nejdražší kolo vám pomůže zbavit se jich

Butterfly Trek Madone je sen každého jezdce. Cena kola byla 500 tisíc dolarů, ačkoli to bylo původně oznámeno několikrát vyšší. Toto je opravdu nejdražší silniční kolo. Veškeré výnosy z prodeje tohoto modelu šly na charitu do fondu slavného cyklisty Lance Armstronga.

Vrcholem byla originální výzdoba. Umělec několik let pěstoval motýly a jejich křídla následně zdobila ráfek a rám kola. Tento návrh přinesl mnoho negativních emocí ze strany obránců lidských práv. Ale tolik jasných prvků potěšilo.

nejdražší silniční kolo

Koníčky nebo sport?

Pro mnohé se kolo stalo nejen dopravním prostředkem, ale také sportovním vybavením. Cyklistika získává stále větší popularitu mezi mladší generací. Kromě silničních modelů se aktivně využívají i jízdní kola. nejdražší koloLiší se tvarem rámu (maximální možný úhel sklonu). Také jim zcela chybí brzdy a řazení. Kola jsou široká 27 palců. Díky tomu lze na trati vyvinout ohromnou rychlost.

Trek Madone od KAWS je nejdražší sportovní kolo. Na jeho kolech a těle jsou obrazy zubů. Když kolo zvedne vysokou rychlost, vypadá to docela vtipně.

Model byl vyvinut pro cyklistu Lance Armstrong, který se zúčastnil závodu, který se koná v Miláně. Poté bylo kolo prodáno v aukci. Cena byla 160 000 dolarů. nejdražší sportovní kolo

Výběr nejdražšího motocyklu na světě

nejlepší nejdražší kola

Při nákupu vozidla chceme, aby to bylo nejen pohodlné a pohodlné, ale aby také mělo určitou chuť (to je zvláště důležité pro bohaté lidi). S ohledem na trh s cyklistickými výrobky, které nabízejí přední návrháři z různých zemí, si můžete udělat nejlepší z nejdražších kol:

1. Vydání Beverly Hills v hodnotě 1 000 000 USD.
  2. Butterfly Trek Madone - 500 000 dolarů
  3. Trek Yoshitomo Nara Speed ​​Concept. Jeho rysem byl obraz na kolech dětských tváří. Náklady v aukci činily 200 000 dolarů, část finančních prostředků šla na pomoc pacientům s rakovinou.
  4. Aurumania Crystal Edition Gold je elegantní kolo zdobené krystaly Swarovski. Rám je vyroben ze zlata. Náklady byly 110 000 dolarů.
  5. Trek Madone 5.9 SL-7 Diamonds bylo vytvořeno na počest dalšího vítězství cyklisty Armstronga. Logo je lemováno žlutými diamanty ve tvaru čísla 7. Pouzdro je také poseté bezbarvými drahokamy. Kolo bylo vydraženo. Cena byla 75 000 dolarů.

Při výběru nejdražšího motocyklu se vyplatí především pečovat o jeho kvalitu a autentičnost. Pamatujte: originály jsou vždy doprovázeny certifikáty a licencemi potvrzujícími přirozenost drahých kamenů a karátového zlata.